S.S.S

Sıkça Sorulan Sorular

Satın almadan önce deneyebilir miyim?

Evet, USBAnahtar Admin Yazılımı'nı 15 Gün (Dilerseniz 1 Ay) süre ile deneyebilir ve kesin kararınızı deneyim sonucunda verebilirsiniz.

Sistem nasıl çalışıyor?

USBAnahtar Admin Yazılımı ile USBAnahtar'lar oluşturarak, USBAnahtar Kilit Yazılımı yüklü ve aktif olan bilgisayarlara takıldığında kilit devre dışı kalır. Çıkarıldığında kilit yeniden etkinleşir.

Lisans nasıl alınır?

USBAnahtar Admin yazılımında Lisans Yönetimi sekmesine tıklayarak "Lisans Al" butonuna basınız ve size en uygun paketi seçtikten sonra gerekli bilgileri form üzerine doldurarak "Formu Gönder" butonuna basınız. Ödeme bildirimine müteakip USBAnahtar haklarınız ve lisans bilgileriniz otomatik olarak Admin yazılımına yüklenecektir.

Lisans bitiminin Kilit Yazılımına etkisi var mıdır?

Hayır, USBAnahtarPro Admin yazılımı ile USBAnahtarPro Kilit yazılımı arasında lisanslama yoktur. USBAnahtar Kilit Yazılımı ömür boyu ücretsizdir ve USBAnahtar ile kullanılmaya devam edilebilir. Yalnızca Uzaktan Kontrol, Duyuru Sistemi, Acil Durum Sistemi, Sınav Modu gibi özellikler kullanılamaz.

Lisans süremi değiştirebilir miyim?

Evet, 1 Yıl, 2 Yıl, 3 Yıl, 4 Yıl ve 5 Yıl veya Ömür Boyu lisans seçeneklerimizden istediğinizi seçerek yazılımı lisanslayabilirsiniz.

USBAnahtar paketleri nelerdir?

USBAnahtar Paketlerimiz, Lite, Pro Admin ve Maxi Admin olarak gruplandırılmıştır. Fakat, öğretmen adedine göre paket alımından sonra dilediğiniz adette Ek USBAnahtar hakkı satın alabilirsiniz.

USBAnahtarLite versiyonundaki farklılıklar nelerdir?

USBanahtarLite versiyonundaki en temel amaç yalnızca sistemin kilitlenmesi ve kilidin açılmasıdır. USBAnahtarPro versiyonuna göre Ağ Üzerinden Kontrol, Acil Durum Yayını, Duyuru, Fotoğraf Galerisi gibi ana özelliklerin bulunmamasıdır. USBAnahtarLite ile yalnızca duvar kağıdını değiştirebilir veya okul logosunu gösterebilirsiniz.

Ağ üzerinden bilgisayarlar nasıl kontrol ediliyor?

Ağ üzerinden tüm bilgisayarları aynı anda veya seçeceğiniz herhangi bir bilgisayarı yeniden başlatabilir veya kapatabilirsiniz. Tüm USBAnahtar Kilit yazılımlarını veya seçeceğiniz herhangi bir bilgisayara ait USBAnahtar Kilit yazılımını güncelleyebilirsiniz. Kilidi devre dışı bırakablirsiniz veya etkinleştirebilirsiniz. Dilerseniz yazılımı tamamen devre dışı bırakabilirsiniz.