smart board

SMART Board

1987'de SMART Board'u ilk icat eden firmadır. Kurucuları tamamen öğretmenlerden oluşmaktaydı ve bu teknolojiye odaklanarak senelerdir öğretmenlerin taleplerine yönelik çalışmalar ve geliştirmeler yaparak dünyanın en çok tercih edilen interaktif sistemler üreticisi olarak lider konumdadır. Merkezi Kanada'dadır.

Eğitim kurumları, ticari firmalar ve kamu kuruluşları gibi sektörel ve özel olarak üretilen ve geliştirilen en yenilikçi en teknolojik ürün çeşitliliğine sahiptir.

"Öğretmenlerin, öğrencilerin ve ekiplerin anlamlı bağlantılar kurmasına yardımcı olan teknolojiyi oluşturmak ve ilerletmek için her gün ortaya çıkıp yenilik yapmamızın nedeni budur. İster öğrencilerin ilgisini çekiyor olun ister ekiplerinizle işbirliği yapıyor olun - nerede olurlarsa olsunlar - gününüzü daha basit ve daha bağlantılı hale getirmek için etkileşimli teknoloji sağlıyoruz."

SMART Board

60 Milyonun Üzerinde Kullanıcı Kitlesi

Öğretmenler, öğrenciler, kamu kuruluşları ve ticari firmalar tarafından dün genelinde 60 milyondan fazla kullanıcı

3.5 Milyon'dan fazla satış

Global olarak satışı yapılan 3.5 milyondan fazla ürün

35 yıllık tecrübe birikimi

19787 yılında icat edildiğinden beri sürekli geliştiriliyor ve gelişimi destekleniyor. Yeni teknolojiler ve yenilikler her zaman akıllı tahtanın mucidi tarafından duyuruluyor

akıllı tahta